top of page

Arife Ceren
Gürsoy

Adil Işık Group, Kurumsal Gelişim Akademisi Direktörü

Cumhuriyet Üniversitesi Kimya Mühendisliğini bölüm birincisi olarak tamamlayan Gürsoy, Sakarya Üniversitesi Kalite Yönetimi ve BAU İK Yönetimi Master programlarını bitirmiştir. Üstüne İngiltere’den CIPD Advanced Level 7 post graduate degree programını tamamlamıştır.

PCC unvanlı Profesyonel Koç olan Gürsoy, ICF Türkiye’de bir dönem Projeler ve Araştırma komitesinde görev almış ve halen İngiltere merkezli Association for Coaching derneğinin Marmara Bölge Koordinatörlüğünü yürütmektedir. Adler Agile Koçu (ACAIC) da olan Gürsoy, TEGEP “İşbirliğinden Eğitim Doğar” agile takımında da görev almaktadır. İkamid derneğinde 2 dönem yetenek yönetimi üzerine eğitmenlik yapmıştır ve zaman zaman dernek ve STK’larda gönüllü eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. RLAC (recognised leader as coach) programının program tasarımcılarından biri olan Gürsoy, aynı zamanda RLAC İş Ortağıdır.

Birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif rol almış ve almaya devam etmektedir.

Taider’in  (Türkiye Aile İşletmeleri Derneği) 2 dönemdir değerlendiricileri arasında da yer alan Gürsoy, şu an Adil Işık Group bünyesinde Kurumsal Gelişim Akademisi Direktörü olarak görev almaya devam etmektedir.

image004 (1)_edited.jpg
  • Gri LinkedIn Simge
bottom of page