top of page

Beyza
Tunca

LCWaikiki, Liderlik Gelişim Mentoru

Profesyonel iş hayatına bilişim sektöründe başladı. Bu sektörde 18 sene çalıştığı süre boyunca Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’da sayısız projeye liderlik yapmıştır. Ekip, kaynak, bütçe, proje, eğitim, strateji planlanması ve yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. Kariyerinin son 5 senesinde de aktif olarak yönetim danışmanlığı, yönetici koçluğu ve mentorlukla birlikte satış, liderlik ve iletişim konularında eğitmenlik yapmış ve 2019 senesinden bu yana LC Waikiki bünyesinde Liderlik Gelişim Mentoru olarak çalışmaktadır.

 

Beyza Tunca Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller bölümünde okumuştur.

 

“Liderlik” ve “Yöneticilere Liderlik” gibi Türkiye ve yurtdışında katıldığı birçok sertifika programının yanı sıra, PMI proje yönetimi, Six Sigma, Huthwaite Satış Eğitimi almış, Columbia Business School Executive Education’da strateji konusunda sertifika almıştır.

 

Koçluk eğitimlerini CTI, Adler ve LMS Dışavurumcu Sanatlarla Terapi ve Koçluk, gibi farklı koçluk okullarından alan Tunca, aynı zamanda 2017 senesinden bu yana CPCC ve PCC sertifikalı yönetici koçudur.

beyza_Tunca_Foto_LCWaikiki_edited.jpg
  • Gri LinkedIn Simge
bottom of page