top of page

CEREN 
ÇİÇEK

Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk, Danışmanlık - Kurucu, Eğitmen, Yönetici Koçu

24 yıldır yetişkin eğitimi veren Ceren Çiçek; Eğitmen, Yönetici Koçu, Konuşmacı ve Yönetim Danışmanı olarak çalışmaktadır. İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası Yöneticilik Programını (İngilizce) tamamlamıştır.

 

Borusan Otomotiv (BMW) ve Doğuşmotor (Audi & Porsche)’de Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv (VW Ticari Araç)’de Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell’de, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak görev almıştır. 2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. Dünya’nın önde gelen markaları için ihtiyaca özel butik gelişim programları tasarlamaktadır.

 

Liderlik, yetkinlik geliştirme, koçluk, otomotiv, eğitmen geliştirme, nörosatış ve süreç yönetimi konularında uzmandır. Uluslararası 3 Yönetim Danışmanlığı Projesi yönetmiştir. Eğitim alanında 2 ve danışmanlık alanında 1 ödülü bulunmaktadır. BMW markası için “Uluslararası Eğitmenlik” yapmıştır.

 

+300 gönüllü koçun bulunduğu “Step Up Coaching” sosyal sorumluluk platformunun kurucusu ve yöneticisidir. 2019’dan beri TEGEP’te Zirve Komitesi Gönüllüsü olarak görev almaktadır. Almanca ve İngilizce bilen Ceren Çiçek, evli ve 1 kız çocuk annesidir.

Networking Seansları

Moderatör: Ceren Çiçek

"Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk, Danışmanlık - Kurucu, Eğitmen, Yönetici Koçu"

 

Bir arada olmak öğrenme deneyimini zenginleştirmenin itici gücü. Özellikle yaşadığımız bu zor günlerde, hem birlikte “bir şeyler yapmanın” kıymetini hem de fiziksel uzaklığın, “gönüllerimizin yaklaşmasının” önünde engel olmadığını derinden anladık.

 

Bu özlemden hareketle “Networking Seanslarında”, bir araya gelip, tanıdıklarla hasret giderip, yeni tanışacağımız “Öğrenme Profesyonelleri” ile duygu ve deneyimimizi paylaşma fırsatı bulacağız

Ceren Çiçek kahveli orta boy.jpg
bottom of page