top of page

EZGİ 
KADIOĞLU YANGIN

Danışmanlık, Yönetici Koçluğu

Ezgi Kadıoğlu Yangın, 2017 yılından beri, kültür ve gelişim yönetimi projelerine danışmanlık ve yönetici koçluğu yapmaktadır.

Ana-dal Psikoloji, yan-dal Kamu Yönetimi olmak üzere ODTÜ mezunu olan Ezgi, yüksek lisansını «Organizasyonel Psikoloji ve İş İdaresi» alanında Aston Business School, Londra, İngiltere de tamamladı ve «Organizasyonel Psikolog» unvanını aldı. Master Coach sertifika programını tamamlayan Ezgi, psikoloji ve psikoterapi alanındaki eğitimlerine devam ederek «Kabul ve Kararlılık Terapisi» eğitimini tamamlamış « Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi » programına ise devam etmektedir.

 

Ezgi hâlihazırda “The New School of Psychotherapy and Counselling” & MiddleSex University ortak programı olan “PhD in Counselling Psychology and Psychotherapy” (doktora) programına Londra’da devam etmektedir. 

 

Çalışma hayatı boyunca gelişimin psikolojik yönüne odaklanan Ezgi, Psikolojik Güvenlik & Dayanıklılık / Esneklik alanlarında konuşmacı olarak yer almakta, bireylere yönelik ise psikolojik danışmanlık desteği vermektedir.

 

Kariyerine SHL Türkiye’de İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başlayan Ezgi, devamında “Turkcell Akademi” liderlik ve yetenek gelişim müdürü, “TAV Akademi” Koordinatörü , “Coca Cola İçecek” Grup Gelişim Direktörü ve “AssisTT” İnsan Kaynakları Mükemmeliyet Merkezi Direktörü olarak görev aldı. Kurumsal Akademiler, yetenek / yetkinlik ve ölçme / değerlendirme sistemlerinin kurulumu ile sayısız kurum kültürü, koçluk, mentorluk ve liderlik / yetenek gelişim projesine liderlik yaptı.

Gelecekte Akademileri Neler Bekliyor?

 

Moderatör:

Ezgi Gümüştekin "DenizBank-Deniz Akademi Gelişim Müdürü"   

Konuşmacı:

Ezgi Kadıoğlu Yangın "Danışman, Psikolog"

 

 

Teknolojide hız kesmeyen yenilikler eşliğinde tüm dünyayı derinden sarsan ekonomik, siyasi dalgalanmalar ve içinden geçtiğimiz pandemi, çalışma hayatımıza da bir çok değişiklik getirmeye devam ediyor. Bu değişim, insan kaynakları ve gelişim liderlerinin gelecek tahminlemelerini de alt üst etti.

 

Ne malum altının üstünden daha iyi olmadığı? Şimdikinden çok daha başka beceri, beklenti ve çalışma koşullarının gelişmekte olduğu bu yolculukta;

1.Sizler bu değişimin neresinde durmayı tercih edeceksiniz?

2.Kurumsal akademiler bu değişim ve gelişim içinde kendilerini değer yaratacak şekilde nasıl konumlayabilirler?

EzgiKadıoğluYangın.jpg
bottom of page