top of page

EZGİ 
GÜMÜŞTEKİN

Deniz Akademi Gelişim Bölüm Müdürü

Ezgi Gümüştekin, Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı’ndan mezun olduktan sonra 2007’ de Doğuş Üniversitesi MBA programını tamamladı. Mezuniyetin ardından bir süre eğitim ve danışmanlık şirketinde çalışıp, 2006 yılında DEMSA A.Ş. de İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı olarak göreve başladı.

 

2007 yılı itibariyle Fortis Bank Eğitim Bölümü’ne geçiş yaparak banka kurumsal akademilerine adım atmış oldu. Fortis Bank çatısı altında bir süre işe alım ekiplerine de destek verdi. Şubat 2011 yılında Fortis Bank’ ın Türk Ekonomi Bankası’ na devriyle görevini TEB Eğitim Bölümü’nde sürdürdü.

 

Birleşme sürecinde üst yönetimden başlayıp sahaya yayılan Değişim Yönetimi Projesi’nde görev aldı ve bu süreçte üniversite işbirlikleriyle pek çok projenin hayata geçirilmesinde rol üstlendi. Eş zamanlı olarak iç eğitmenlik görevini de yerine getirdi. Uzmanlık alanı İş Yaşamında Profesyonel Davranış ve Kurumsal İmaj olup; bu konuda Türkiye’ nin önde gelen danışmanlarından birebir eğitim almıştır. 

 

Kasım 2012 itibariyle DenizBank Deniz Akademi’ ye geçiş yaparak kariyerine hali hazırda Deniz Akademi Gelişim Bölüm Müdürü olarak devam etmektedir. Eylül 2020’ de Deniz Akademi YouTube kanalının kuruluşunda bizzat görev alarak; halen kanalda bazı özel yayınların moderasyonunu yapmakla beraber, kurum içinde iki haftada bir gerçekleştirilen Deniz’de Dijital Sohbetler programını hazırlayıp sunmaktadır.

 

Bugüne dek sayısız eğitim almış ve almakta olup Gestalt Psikolojisi’ ni de tamamlamıştır.

 

Halen TEGEP te gönüllü çalışmalara katılıp bir taraftan da Indiana University Lilly Family School of Philantropy’ de eğitimine devam etmektedir.

Gelecekte Akademileri Neler Bekliyor?

 

Moderatör:

Ezgi Gümüştekin "DenizBank-Deniz Akademi Gelişim Müdürü"   

Konuşmacı:

Ezgi Kadıoğlu Yangın "Danışman, Psikolog"

 

 

Teknolojide hız kesmeyen yenilikler eşliğinde tüm dünyayı derinden sarsan ekonomik, siyasi dalgalanmalar ve içinden geçtiğimiz pandemi, çalışma hayatımıza da bir çok değişiklik getirmeye devam ediyor. Bu değişim, insan kaynakları ve gelişim liderlerinin gelecek tahminlemelerini de alt üst etti.

 

Ne malum altının üstünden daha iyi olmadığı? Şimdikinden çok daha başka beceri, beklenti ve çalışma koşullarının gelişmekte olduğu bu yolculukta;

1.Sizler bu değişimin neresinde durmayı tercih edeceksiniz?

2.Kurumsal akademiler bu değişim ve gelişim içinde kendilerini değer yaratacak şekilde nasıl konumlayabilirler?

EzgiGümüştekin.jpg
bottom of page