top of page

Nurcan
Aroma

Honda Türkiye A.Ş. İnsan Kaynakları Yöneticisi

Kocaeli Üniversitesi’nde başladığı üniversite eğitimini 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Yeditepe Üniversitesi’nde 2010 yılında İşletme (MBA) yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Toplum ve insan etkileşimi konusuna duyduğu ilgi sonucunda ikinci lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde devam etmektedir.

1997 yılından beri sahip olduğu otomotiv sektörü tecrübesiyle halen Honda Türkiye bünyesinde Eğitim & Gelişim ve İşe Alım süreçlerinden sorumlu yönetici olarak görev yapmaktadır.

 

Şirketin Eğitim & Gelişim & İşe Alım stratejilerinin oluşturulması ve geliştirilmesine yönelik birçok projeye liderlik etmiştir.

 

Şirketin Ölçme ve Değerlendirme Merkezi süreçlerinin organizasyonunda ve yönetiminde yer almıştır.

 

Aynı zamanda TEGEP çatısı altında “Benchmark Platformu Oluşturmak” amacıyla kurulan “Su Yolunu Bulur” çevik takımının aktif bir üyesi olarak proje aşamalarında rol almaktadır.

Hobileri arasında spor yapmak (kürek ve doğa yürüyüşü) ve piyano çalmak bulunmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi çocukları eğitim ve gelişim alanlarında desteklemek amacıyla birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır

199688 nurcan aroma  yeni 7291_edited.jpg
  • Gri LinkedIn Simge
bottom of page