top of page

2024 KURUMSAL AKADEMİ ZİRVESİ

Bu yıl gerek yapı gerekse içerik olarak ve  katılımcıya sunacağı fayda ile oldukça fark yaratacak bir Kurumsal Akademi Zirvesi hazırlıyoruz. Bu alanda sunduğumuz faydanın, Kurumsal Akademiler El Kitabı ile güçlenerek devam eden katkının katlanarak artmasını hedefliyoruz.

Bu doğrultuda KA'24 Zirvesi'nde bu yıl, akademilerin öncelikli gündemlerinde olan konularda daha fazla deneyim paylaşımı ve benchmark fırsatları sağlayacak oturumlar, birlikte ürettiğimiz oturumlar sonunda bu konularda sektöre stratejik katkılar sunacak çıktılar sunmayı amaçlıyoruz.

 

KA'24 Zirvesi'ni bu kapsamda ve bu yapıda gerçekleştirerek birbirimizden bolca öğrenmek için eşsiz bir fırsat olacağına inanıyoruz.

İşte tam da bu noktada hep birlikte Zirve gündeminde şu konuları ele alacağız; "Capability Academy" konusu kapsamında kurumsal akademilerin/eğitim bölümlerinin geleceğini, yetenek yönetimi ve beceri odaklı yaklaşım ekseninde bir keynote oturumumuz, deneyimli ve genç akademilerin zengin deneyimlerini aktaracakları (3 veya 4 kurum yetkilisi konuğumuz olacak) moderasyonlu bir oturumumuz, "Kurumsal Akademiler ve Parametreler" konulu, analitik ve öğrenme analitiği konusunu birlikte ele alacağımız ve sonrasında bir çıktı sunacağımız çalıştayımız, Kurumsal Akademilerin/Eğitim Bölümlerinin en iyilerini belirleyeceğimiz yeni ödül süreci ve kriterlerini aktaracağımız ve de sorularınızı yanıtlayacağımız bir oturumumuz, "Öğrenen Deneyimi" konusunu ele alacağımız daha iyi bir öğrenme deneyimi tasarımı için güzel çıktılarla ayrılacağımız ikinci bir çalıştayımız olacak.

sllider ben düzenledim.jpg
rear-view-audience-speakers-stage-conference-hall-seminar-meeting-business-education-conce
bottom of page